Loading...

Callebaut Selection - Zestina Plein Arôme kakaový prášok - 1 kg

Prémiový kakaový prášok Callebaut Zestina Plein Arôme 1 kg ponúka intenzívnu čokoládovú chuť, tmavé sfarbenie a spoľahlivé výsledky pri pečení aj pri príprave dezertov.

Na sklade 4 ks
U vás 2.10.2026

32,00 €
3.2 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 181,00 recenzie)
89 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, tovar ako na obrázku.
★ ★ ★ ★ ★
Deana F.
Velky vyber, rychle dodanie
★ ★ ★ ★ ★
Janka B.
Na jednotku

Kakaový prášok Callebaut Selection Zestina Plein Arôme je ideálna voľba pre cukrárov, ktorí chcú dezertom dodať plnú, výraznú čokoládovú chuť a sýtu farbu. Vďaka alkalizácii (dutched) má jemnejšiu kyslosť, výraznejšie aroma a výbornú rozpustnosť — oceníš ho pri domácom pečení aj pri profesionálnej výrobe.

Zestina Plein Arôme vyniká v korpusoch, krémoch, ganache, polevách, sušienkach, brownies aj v čokoládových nápojoch. Vďaka kvalitným kakaovým bôbom a starostlivému spracovaniu prináša konzistentnú chuť aj vzhľad — presne to, čo potrebujú profesionálni cukrári.

Jeho univerzálnosť je veľkou prednosťou: spoľahlivo funguje v teplej kuchyni pri pečení aj v studenej pri príprave krémov alebo mousse. Ľahko sa zapracuje do zmesí bez hrudiek a pomáha vytvoriť hladkú, zamatovú textúru.

Balenie 1 kg je praktické pri častejšom použití — či už pečieš doma, alebo pripravuješ dezerty na zákazku. Ak hľadáš kakaový prášok, ktorý posunie tvoje dezerty na profesionálnu úroveň, Zestina Plein Arôme je skvelá voľba.

Hlavné výhody:

  • Intenzívna čokoládová chuť a aroma
  • Tmavá, atraktívna farba dezertov
  • Alkalizovaný kakaový prášok (jemnejšia chuť, nižšia kyslosť)
  • Výborná rozpustnosť bez hrudiek
  • Vhodný na pečenie aj do studenej kuchyne
  • Profesionálna kvalita značky Callebaut

Použitie:

  • tortové korpusy, brownies a sušienky
  • krémy, ganache a mousse
  • polevy a glazúry
  • horúca čokoláda a nápoje
  • dekorácie dezertov


Hmotnosť

Balenie obsahuje: 1 kg

Zloženie produktu

Kakaový prášok, regulátor kyslosti E 501

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1627 kJ
Energetická hodnota kcal 388,8 kcal
Tuk 23 g
    - z toho nasýtených 13,8 g
Sacharidy 9,1 g
    - z toho cukry 0,4 g
Bielkoviny 19,5 g
Vláknina 29,8 g
Soľ 0,04 g

Krajina pôvodu

Belgicko

Výrobná spoločnosť
Barry Callebaut Belgium N.V.
Aalstersestraat 122 Lebbeke-Wiez 9280
info@callebaut.com
https://www.callebaut.com/cs-CZ

Technické parametre

Kategória: Kakao
Výrobca Callebaut
EAN 5410522754308
Kód produktu dcp22zepla88b

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Kakao na pečenie 150 g

Kakaový prášok na pečenie. Hmotnosť 150 g. Obsahuje 22 % kakaového masla.

7,20 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker Holandské kakao (100 g) DO0023 dortis

Holandské kakao Dr.

3,70 €
3.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Vyrobené v Nemecku
Bio kakao 125 g

Bio kakao 125 g

Bio kakao. Balenie 125 g.

4,10 €
3.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dr. Oetker prírodné kakao (70 g)

Prírodné kakao Dr..

5,40 €
5.4 € / 100g

Na sklade > 5 ks